Variant Příbram s.r.o. - Zásuvky a kování Grass, Agoform, Irwin

 

O společnosti

16. března 2009, 11.07 - Na českém trhu se stále více začíná prosazovat kvalitní nábytkové kování. Naši výrobci pochopili, že o něco málo vyšší cena je několikanásobně vyvážena vysokou kvalitou, šířkou sortimetu, servisem a zárukami.

 Mezi nejlepší světové výrobce takového kování rozhodně patří i firma GRASS.

 

Něco málo o firmě Grass:

Firma byla založena už v roce 1947 v Rakouském Höchstu a v současné době má své výrobní závody v Rakousku, Německu,USA a v České repubice.Více než 1000 zaměstnanců se zabývá vývojem,výrobou a prodejem nábytkových závěsů, zásuvkových systémů a technologií na jejich zpracování. Všechny výrobky mají mezinárodně uznávané cetifikáty a jsou exportovány na všechny kontinenty světa.

 

Prvního března 2004 se začlenila firma Grass do společnosti Würth. V následujících třech letech bylo investováno

50 mil. Euro na vývoj a rozvoj výrobků  Grass. V září roku 2007 rozhodlo vedení společnosti Würth o spojení firem Mepla-Alfit a Grass pod jednu značku  GRASS.

 

Sortiment:

Kromě  závěsů  se  firma Grass také  specializuje  na  výrobu  zásuvkových systémů.  Zákazník  si může vybrat  ze široké nabídky klasických výsuvů, výsuvů s kovovými nebo s dřevěnými bočnicemi, plnovýsuvů nebo třeba relingů. Samozřejmostí pro firmu je i množství různých doplňků, přípravků a strojů pro snadnější a rychlejší montáž.

 

Zahájení prodeje:

Firma Variant Příbram s.r.o. zahájila užší spolupráci s firmou Grass již v roce 2000. V této době ještě  jako fyzická osoba Vladislava  Mazná - Variant. V roce 2004 následně založena společnost Variant Příbram s.r.o.. Od ledna 2008 společnost Variant Příbram s.r.o. sídlí v nově postaveném areálu  společnosti. Areál je rozdělen do  tří skupin. Sklad, expedice a administrtivní budova, kde je velká vzorkovna, školíci mísnost a zázemí celé společnosti.

 

Internetový prodej:

Firma Variant Příbram s.r.o. provozuje internetový obchod na adrese: http://obchod.mrp.cz/labyrint\/.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » O společnosti  

Sídlo společnosti

 

Před dokončením listopad 2007

 

Vstupní hala

 

Školící místnost

 

Showroom

 

 

 

 

Víte že?

 

Více

 

 

 

Inteligentní design v jedinečném a exkluzivním pohybu.

Více

 

 

 

Další rady a tipy